Služby servisu

Výměna motorového oleje

V názvu našeho servisu je slovo rychloservis a znamená to, že se zaměřujeme především na rychlou výměnu motorového oleje bez čekání.

více informací

Výměna převodového oleje

Kromě výměny motorového oleje nabízíme tak výměnu oleje v převodovkách všech typů automobilů.

více informací

Výměna kapaliny v automatické převodovce

Tato služba je naší specialitou, neboť zastupujeme společnost Petro-Canada, která celosvětově produkuje více jak 70% všech kapalin do automatických převodovek.

více informací

Dekarbonizace motoru

V každém motoru se po nějakém čase začne usazovat karbon, který způsobuje nižší výkon motoru a vyšší spotřebu paliva. V tomto případě pro vás máme dva způsoby řešení...

více informací

Výměna kapaliny v posilovači řízení

Řízení vašeho auta jde stále hůř a volant se již netočí jako dřív, ozývají se nepříjemné zvuky? Pak je třeba vyměnit kapalinu v posilovači řízení.

více informací

Servis klimatizace - NE PLNĚNÍ!

Pokud vás trápí zápach v klimatizaci nebo si přejete odstranit alergeny z vaší klimatizace, využijte našeho BG servisu klimatizace.

více informací

Výměna brzdových dílů

Na počkání vám vyměníme veškeré brzdové díly. Ke své práci používáme brzdové díly od více dodavatelů a proto máme destičky i kotouče pro každý typ auta.

více informací

Drobné servisní práce

Provádíme drobné servisní práce jako je výměna filtrů, žárovek, stěračů, kontrola kapalin, kontrola podvozku, doplnění hladiny oleje a další.

více informací